Neden TURMEDICAL ?

 TURMEDICAL (MORSOGAN SAGLIK TURIZMI TICARET LTD) Sağlık Turizmi Firması olarak uzun yıllardır uluslararası sağlık turizmi konusunda uzmanlaşmış kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Yurt dışında ilk temsilcilik ofisimizi Bulgaristanda açmış bulunmakta olup daha fazla ülkede temsilcilik ofisi açmak üzere çalışmalara devam etmekteyiz.

Hastalarımıza en iyi hizmet garantisi ile birlikte en son teknoloji ve en modern hastanelerle birlikte işinde uzmanlaşmış en iyi doktorları sunmaktayız.

Sağlık turizminde uzmanlaşmamış kişiler ve firmalar/komisyoncular Türkiye Sağlık Turizmine zarar vermekte olup bunun bir yasaya/sertifikaya  bağlı olarak yasal olarak çalışmaları gerektiğini düşünmekte bu konuda girişimlerde bulunmaktayız.

Bizler Uluslararası sertifikalarımızla birlikte profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Bizler Sağlık hizmetinde sadece komisyonculuk anlayışına karşıyız bu sebeple hizmeti alacak hastalarımıza sağlık kökenli uzmanlaşmış sağlık turizmi firmaları  ile çalışmalarını tavsiye etmekte ve hizmeti vermekteyiz.

Ekibimizin hepsi sağlık altyapılı olmakla birlikte uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Ekibimizde Doktorlar ve Eczacılar  ve sadece sağlık çalışanları yer almaktadır.

 Ekibimiz 

Op.Dr. Mustafa Mete – Göz Hastalıkları Uzmanı 

Dr. Sirac Demir – Medikal Estetik  

Sağlık Yöneticisi Eczacı Mehmet Mete