EN İYİ DOKTORLAR

En iyi doktorlarla çalışıyoruz

EN İYİ SONUÇLAR

En iyi sonuç garantisi veriyoruz

EN İYİ FİYAT

En iyi fiyat garantisi veriyoruz

EN İYİ HASTANELER

En iyi Hastanelerle çalışıyoruz

EN İYİ HİZMET

En iyi hizmet garantisi veriyoruz

Neden TURMEDICAL ?

TURMEDICAL (MORSOGAN) Sağlık Turizmi Firması olarak uzun yıllardır uluslararası sağlık Turizmi konusunda uzmanlaşmış kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Yurt dışında ilk temsilcilik ofisimizi Bulgaristanda açmış bulunmakta olup daha fazla ülkede temsilcilik ofisi açmak üzere çalışmalara devam etmekteyiz.

Hastalarımıza en iyi hizmet garantisi ile birlikte en son teknoloji ve en modern hastanelerle birlikte işinde uzmanlaşmış en iyi doktorları sunmaktayız.

Ekibimizin hepsi sağlık altyapılı olmakla birlikte uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Ekibimizde Doktorlar ve Eczacılar  ve sadece sağlık çalışanları yer almaktadır.

Uluslararası sertifakalarımızla birlikte profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Bizler Sağlık hizmetinde sadece komisyonculuk anlayışına karşıyız bu sebeple hizmeti alacak hastalarımıza sağlık

kökenli uzmanlaşmış danışmanlık firmalar  ile çalışmalarını tavsiye etmekte ve hizmeti vermekteyiz.

 

Dr.Sıraç Demir
Medikal Estetik
Dr.Sirac Demir – Medikal Estetik 1981 doğumlu olan Dr.Demir, ondokuz mayıs üniversitesi tıp fakültesi mezunudur. Sağlık bakanlığı bünyesinde yaklaşık 3 yıl boyunca çeşitli kademelerde çalışmıştır. Dr.Demir Dunyanin Sayili Saç Ekimi Organizasyonu olan FUE EUROPE kayıtlı doktorudur. 2008 yılından beri medikal estetik ve saç ekimi çalışmalarında bulunmuş olan Dr. Demir yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda özel eğitimler almıştır.
Belli bir süre yurtdışında medikal estetik ve saç ekimi çalışmalarında bulunan Dr.Demir kazandığı binlerce hasta deneyimleri ile kendi ekibi ile birlikte bu alanda hizmet vermeye kendi ülkesinde devam etmektedir.Dr.Demir TURHair organizasyonu altında hastalara başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Dr.Demir , (FUE) metodu saç ekimi konusunda geniş hasta kitlesine hizmet vermektedir. Dr. Demir yurdışında İşveç, İngiltere, İspanya, Almanya,Bulgaristan , Rusya, Azerbeycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Katar, Irak, Suudi Arabistan, Kuveyt,Lübnan , Bahreyn gibi ülkelerden gelen geniş hasta potansiyeline sahiptir.
Devamı...
Op.Dr.Mustafa Mete
Göz Hastalıkları ve Cerrrahisi
Op.Dr.Mustafa Mete 1976 yılı Estel doğumludur. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde tamamladıktan sonra , Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladı. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasını tamamladı.
2008 yılında uzman doktor olduktan sonra aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonunda çalıştı.1998 yılında Türkiyenin ilk sağlık sitesi olan hastarehberi.com u kurdu . Şu an İstanbul’da görev yapmaktayım İngilizce ve Almanca yabancı dillerini bilen Op.Dr. Mustafa Mete üst düzey vaka deneyimiyle ,Türkiyenin sayılı göz doktorları arasında yer almakta yurt dışından gelen bir çok hastayı başarı ile tedavi etmektedir… Uzmanlık Alanı : Göz Hastalıkları Uzmanı, Retina, Oküloplastik Cerrahi, Glokom, Katarakt ve Refraksiyon,Blefaroplasti
Devamı...

780

HASTA

52

DOKTOR

12

HASTANE

720

OPERASYON